| MissRebeca a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar si eu nepotelului meu? Are 11 ani. Nu stiu ce mai e la moda in ziua de azi, vreau sa ii iau ceva care sa il bucure. Acum ceva timp i-am luat o drona, s-a distrat foarte mult cu ea, i-a placut maxim. Dar acum am ramas fara idei. Cateva pareri? Mentionez ca vreau sa evit jocurile video de pe calculator, deaorece mama lui nu prea il lasa. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Conform studiilor mele amanuntite efectuate pe copii din fata blocului ai de ales intre o trotineta electrica sau chestia aia electrica cu 2 roti de stai pe ea. Ar mai fi dispozitive electronice dar inca imi pare absurd sa-i cumperi un telefon extrem de scum unui copil.

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

O bicicleta.
Il tii departe de calculator, face miscare, isi face prieteni...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un fidget spinner.
https://www.emag.ro/brands/brand/fidget-spinner

| RoCkKiD a răspuns (pentru sadrian46):

Asta e de anul trecut deja, rad copii de el daca il vad cu asa ceva.

| SilentRain a răspuns:

Cumpărării o carte

| SG1995 a răspuns:

Dacă îi plac sporturile, o minge.

| TheGentleman a răspuns:

Smartwatch