| aleCsandrra a întrebat:

Bună ziua. Ce credeţi, ar merita bani daţi pe un apart foto digital? Parcă m-ar trenta să-mi iau dar nu ştiu daca să-mi iau cu mai multe efecte sau cu mai puţine. Aştept păreri, mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Dacă n-ai ce face cu banii da, plus că se aproprie crăciunul ar fi un cadou minunat, eu unul dacă aş avea bani şi momentan nu am i-am cheltuit pe distracţie, baluri...sincer da mi-aş lua o cameră de filmat Canon. Nu-mi plac aparatele de fotografiat.
O zi bună.

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Da!(parerea mea)
O zi buna!