| Jigokunokishi a întrebat:

Ce inseamna daca atunci cand o fata iti raspunde la o intrebare lasa capul usor in partea dreapta, parul se da tot in partea dreapta, isi pune mana stanga pe gat si priveste in jos-dreapta? Scuzati-ma daca n-am ales bine categoria

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Daca s-ar fi uitat sus stanga, insemna ca se gandeste ce sa minta. Dar asa, inseamna ca se dadea interesanta. Iar daca se da interesanta, cine stie, poate ii placi. Salut.

| RainmakerX a răspuns:

Cel mai probabil nu inseamna nimic...pur si simplu s-ar putea sa fie un tic de-al acesteia atunci cand raspunde la anumite intrebari sau a fost doar o coincidenta. A facut asta doar asa...nu cred sa insemne ceva anume, doar se gandea la un raspuns potrivit.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Inseamna ca se gandea la mine...glumesc.probabil te place sau se simte jenata in preajma ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E timidă.

| Vi003 a răspuns:

Daca n-a muscat-o un purice, inseamna ca fata asta e cam de dreapta, dar cu puternice si semnificative nostalgii de stanga. Atunci cand o persoana isi atinge corpul atunci cand raspunde la o intrebare, inseamna ca e nesigura si cauta in interiorul ei explicatii de suprafata care sa scurteze convorbirea cu cealalta persoana. E ca si cum si-ar spune sie insasi: "Hai, ajuta-ma sa incheg cateva cuvinte ca sa scap de asta!"

| Jigokunokishi explică:

Va multumesc mult tuturor pentru ajutorul acordat happy

| Omori a răspuns:

Probabil e stanjenita, altfel nu ar avea motiv sa evite contactul vizual.

| MVRARIVM a răspuns:

Buna ziua si tie Gothard. Inseamna ca vrea sa copuleze cu tine. Daca si tie iti place de ea, trebuie sa faci primul pas. Va accepta copulatia sigur si precis.