| whatisthis19 a întrebat:

Buna Ziua! Cum pot sa-mi dau seama ce zodie e respectiva persoana?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! O intrebi cand este ziua ei, si verifici pe net ce zodie se incadreaza in data spusa de aceasta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți. Și nu valorează doi bani, dacă ai aflat.

| oglindasultanului a răspuns:

Invatand toate zodiile si fiind atent la asemanari/diferente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți să anticipezi cu acuratețe. De exemplu, poate să fie cineva zodia Berbec dar să fie o fire pașnică, non-agresivă, sensibilă, și tu să crezi că e Pești. Depinde și de Ascendent.

| Anonima163333 a răspuns:

Citeste pe net despre fiecare zodie si apoi fii mai atent la comportamentul persoanei respective.Sau intrab-o.

| DeeaCarmen a răspuns:

Prin a o intreba