| Cameliapantiru a întrebat:

dragi useri TPU! De 1 martie se pot oferi martisoare si cadouri si barbatilor, sau numai femeilor? Voi ce parere aveti, cum obisnuiti sa procedati? O primavara frumoasa tuturor!

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Şi bărbaţilor.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Moldovenii primesc martisoare cred si nu mi se pare normal ar trebui sa le dea un gel de dus sau un after shave

| Cameliapantiru explică:

Sunt din Iasi

| 2B a răspuns:

Buna! Nu scrie nicaieri ca nu poti da martisoare si baietilor, e adevarat ca normal ar fi sa le dai fetelor dar tu poti sa faci ce vrei nu este o regula, un martisor este ca un cadou(nimeni nu l-ar putea refuza), eu de ex:la scoala faceam schimb cu colegi mei de martisoare si fete si baieti, si toti eram fericiti. Ofera martisoarele intai unor fete si dupa da le si prietenilor taiwinking! Mult success in continuare!