| LuciLucian18 a întrebat:

Buna ziua îmi puteți recomanda un procesor până în 400 ( accept și vechi, le cumpăr sh ). Am in plan că de Crăciun să îl iau iar în vacanță semestriala placa de baza. Daca se poate un procesor pe o placa de baza care suporta DDR3 că am eu o plăcută 4 GB și am să mai adaug eu după inca 4

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu are sens sa il de acum daca nu il folosesti. Pastreaza banii si il cumperi cand vei avea si de placa de baza, e posibil sa gasesti si un pret mai buna atunci. Pe la 400 lei ai putea gasi un i5 (second hand)