| Mihai2340 a întrebat:

Buna ziua, in urma cu doua zile am auzit ca o femeie a unui prieten a căzut și și-a rupt mâna și piciorul după a luat-o salvarea si a băgat-o in aparate ca i se umflase fața. In seara aia am visat ca era la el in fata casei o USA neagră ieșită din balamale cu o cruce Galbena pe ea și se făcuse in vis ca socrul meu era intr-o targa fără o mâna și fără picior și eu eram intr-o mașina, plecasem spre oraș și l-am văzut acolo și am început sa plâng in hohote. Atât a fost visul. A doua zi de dimineața m-am întâlnit cu acel băiat și a zis ca acea femeie e in aparate și nu știe cât va mai trai și planse, ce însemna va rog mult să-mi ziceți.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agramat!

| Anonimul151 a răspuns:

Semnificația acestui vis o poți afla, căutând pe google. E mai ușor să pui întrebarea aici decât să o cauți pe google?

| ionur a răspuns:

Ce ai mâncat ultima oara? Da fi sincer cu adevărat.