| grishanea a întrebat:

Buna Ziua! Ma ajuta cineva la cine sa ma adresez? O problema cu o persoana din reparatia GSM reparatia mobilelor.
Am procurat de la ei, se afla in Unic Bulevardul Dacia, un display. N-am tras atentia, am ajuns acasa sa-l pun in functie, ei mi l-au dat fara pelicula, plus nici nu functiona. Ieri l-am intors inapoi, mi l-au acceptat, o spus ca astazi imi da altul. Azi mi-a spus ca nu mi-l accepta ca il am fara pelicula si nu-i pot demonstra, nu stiu ce sa-i fac. Multumim

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai rezolvat?