| IonutzCatalin a întrebat:

Buna ziua. Mă poate ajuta cineva cu un avocat? Am nevoie de sfatul unui avocat dar pe internet ședințele sunt extrem de scumpe. Speram că poate cineva cunoaște un avocat cu preturi mai modeste pentru o simpla consultanta, doar o întrebare. ..Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Sperai degeaba. Dar ai putea încerca să găsești un avocat la pensie,
sau uite ce am găsit.
Intreaba avocatul online gratuit. Ai raspunsul gratuit in maxim 2 ore! – Biroul de avocatura Cuculis si Asociatii
https://indrumari-juridice.eu/......asociatii/
Ei vor răspunde la întrebarea ta iar apoi îți vor face oferta lor de consultanță.

| IonutzCatalin explică (pentru SilentRain):

Grozav, va mulțumesc. Funda din partea mea?

| sadrian46 a răspuns (pentru IonutzCatalin):

Ok.