| EaEmma a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un model de reclamatie pentru profesori?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Către...
Subsemnata ( toate datele tale de identificare, nume, adresă, elevă in clasa, a școlii, liceului, din (adresa toată), cu respect vă aduc la cunoștiință următoarele.
(Aici scrii ce anume reclami)
Susțin faptele prezentate de mine cu următoarele dovezi.
Ele pot fi confirmate de martorii ( identifici martorii, elevi și alții cu toate datele lor de identificare).
Vă rog să binevoiți a verifica actuala situație prezentată aici și să luați măsuri pentru remedierea ei.
Localitatea și data.
Semnătura citeț și apoi semnată de mână.
Redactată la mașina de scris sau la PC.
=====
Oriunde o depui, ceri să fie înregistrată și număr de înregistrare. Ai o copie, iar pe copia ta, ceri să se notifice nr de înrgistrare cu o ștampilă și semnătura persoanei care a primit-o.
Vă rog să binevoiți a

1 răspuns: