| Maria2012Jade a întrebat:

BunahappyZiua mea de nastere se apropie..Problema e ca nu stiu unde sa o fac laughing.Va rog sa ma ajutati:*

4 răspunsuri:
| 7lrn7 a răspuns:

Zi-mi mai intai de unde esti
eu as putea sa iti dau niste locatii excelenta si ieftina dar daca stai in Brasov si ati dau din Iasi nu cred ca o sa fie convenabil

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa ti-o faci la tine acasa, la o terasa, la o cofetarie, intr-un club thinking

| CristobalMarian a răspuns:

Totul depinde in ce loc iti place tie sa mergi. Noi nu putem sa te obligam sa mergi intr-un loc in care n-ai mai fost sau ai mai fost.
Ideea e ca tu trebuie sa decizi locul, in care iti place sa mergi.

| crise a răspuns:

Club.