| Girafavsudmf a întrebat:

Bună ziua, nu va supărați dar vin cu următoarea întrebare. Am aplicat la loteria vizelor din 2018, după prima aplicare ambasada a acceptat dar am văzut că am făcut o greșeală, așa că am făcut altă aplicare pe același nume și a fost acceptată cu toate că în regulament scrie sa nu depui mai mult de o aplicare.Ce o să se întâmple știind că am primit numere de cod diferite?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"în regulament scrie sa nu depui mai mult de o aplicare"
Cu ăștia nu merge vraja. Probabil te descalifică și asta fără ca măcar să-ți zică

| Girafavsudmf explică (pentru sierra1):

Ok asa o fii dar mi-a apărut succes la ambele

| sierra1 a răspuns (pentru Girafavsudmf):

ți-a răspuns serverul de net. Dar mai știi, poate primești două vize...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Girafavsudmf):

Ti-a aparut "succes" ca ai trimis aplicatia, nu ca ti se acorda viza.