| Gabilaz_Lazargabriel_1993 a întrebat:

Bună ziua, puteți să mă ajutați și pe mine, vă rog? Cum pot să fac, de fiecare dată când am dat cereri de prietenie pe facebook, după un timp, m-au blocat. De exemplu, ieri m-au blocat pentru că, am dat cereri de prietenie la unor persoane pe care vreau să le cunosc, nu am dat multe cereri într-o zi, am dat cel mult 2 sau 3 cereri pe săptămână, nu chiar așa sau nu mai știu, și m-au blocat.
Cum pot să fac, astfel încât, să nu mai am contul blocat?
Cum pot să fac să îmi deblochez cererile pe care le-am dat acum ceva timp?

1 răspuns:
| BizSinir a răspuns:

Nu poti face nimic decat sa astepti ceva timp... (7-60 zile) naspa pentru tine