| adrian_3639 a întrebat:

Stiu ca poate parea cel putin aiurea, dar am o mare rugaminte la voi.

Ajutati-ma sa o gasesc pe Ioana!
Este din Turda, are 26 de ani si e posibil ca in acest moment sa fie plecata in Spania. Dar, unde? Nu am nici un numar de telefon, nici o adresa de mail, nimic. Numai voi ma puteti ajuta, este extrem de important! Va rog, ajutati-ma, orice informatie este utila. E posibil sa fie plecata din Turda in jurul datei de 11 iulie 2011 si acum sa locuiasca in Spania, la sora ei, Simona, al carei sot este sofer de tir si presteaza si el tot in Spania. Ioana a lucrat ca ospatar in Turda la Talllora.Va rog nu ezitati sa ma contactati cu orice informatie.
Va multumesc din inima!

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sună la poliție frate, aici nu e serviciul român de informații.

| BiaSiAtat a răspuns:

Asta nu e site de informatii!