| JackTh3Ripper a întrebat:

Buna ziua TPU, as dori sa stiu, merita sa mergi sa lucrezi intr-un depozit in Cehia la 135 de coroane pe ora, program intre 8 si 12 ore pe zi?
M-am interesat si au zis ca transportului si cazarea mi-o dau ei din Romania pana in Cehia si o sa mi se retraga din salariu plus tranportul de unde stau pana la locul de munca

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

@Celcestietot: De ce daca esti "Celcestietot" nu stii ca "s-ar merita" este incorect gramatical? Probabil ca o sa te superi dar "glumitele" tale sunt mai suparatoare. Apropo de "Ok, boomer."!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am calculat eu, că la 8 ore pe zi, rămâi după ce mănânci cam cu 2000 lei net. La 12 ore pe zi rămâi cu vreo 3500 în mână.

| Celcestietot a răspuns:

S-ar merita.