| Habarnuamcenumepum a întrebat:

Bună ziua TPU ieri am avut un transplant de piele si medicul mia dat drumul acasa si mi-a zis ca 10 zile nu am voie decat sa merg la baie, in rest nu am voie sa ma misc, ideea e ca eu sunt un om care se plimba mult, ce idei ati qvea sa treaca timpul asta mai repede, adica ce as putea face daca nu pot sa umblu?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Da răspunsuri pe TPU.
happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Joaca-te ceva. Urmareste clipuri educationale, despre domeniul tau sau ceva ce te pasioneaza.