| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor.Am inceput scoala de soferi si mi-am schimbat si domiciliul. As vrea sa imi schimb buletinul, sa fie cu noua adresa dar instructorul mi-a zis ca atunci cand merg la condus sa am buletinul la mine. Daca ma duc sa imi schimb buletinul mi se poate elibera un buletin provizoriu sau o dovada pana voi primi buletinul nou? va multumesc

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Păi datele din buletin trebuie să corespundă cu datele din dosarul de la şcoală. Mai bine întrebi la secretariatul şcolii sau la instructor.