| DjSannan a întrebat:

Buna ziua un pic de autor as dori de la cei care se pricep la calculatoare, laptop in special, am cumparat din Anglia un laptop cu windows instalat pe el windows 8.1 cand am ajuns acasa in Romania am luat de pe net un windows 8.1 pe 32 bit, precizez ca cel original pentru ca avea si licenta era pe 64 bit. Am pus windowsul descarcat e mine bootabil de pe stick in Anglia am primit un stick cu windosul.Acuma ca sa intelegeti si voi continutul stickului din Anglia l-am descarct in calculator si vad or fisiere de backup pe el si un fisier winrar. Se poate ca acele fisiere sa fie windowsul? Din cate stiu un windows are cateva fisiere dar acel stick are multe fisiere de backup doar atat. Cunoaste cineva aceasa problema? Daca da si daca este intr-adevar windowsul pe el atunci cine ma pote ajuta sa l instalez pe cel original din nou. Precizez ca eu am incercat dar nu imi vedea laptopul acel stick. Funda dau pentru cei care ma vor ajuta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| TbXingeras a răspuns:

Pai intra in my computer ( in stick) si dupa aceea da pe iconita pe care scrie downloand si acolo vei vedea daca este instalat... Iar daca nu este te voi ajuta daca este nevoie sa instalezi window-sul di nou