| Batista1224 a întrebat:

Buna ziua, vreau sa fac o scrisoare de multumire doamnei diriginte, termin clasa a VI a și nu o cunosc deoarece m-am transferat aici de aproape 1 an, (doamna e de mate și fizica, iar eu nu ma descurc la mate deloc si fizica sa zicem ca o inteleg) daca ați putea sa adăugați ceva de genul in context ar fi minunat! Am nevoie de ea pana joi

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-i fă nici o scrisoare, ia-i o floare și-i spui "sărutmâna"

| PainTech a răspuns:

De ce mai vrei sa scrii o scrisoare dacă nu ai habar de ce poți scrie in ea?
Crezi că noi o cunoaștem mai bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e adevărat... poți să îi mulțumești prin scrisoare că te-a ajutat să te integrezi în colectiv, deși timpul petrecut împreună a fost scurt.