| dulkikroxy a întrebat:

Bunaa!
Care este diferenţa între a fi în viaţă şi a trăi cu adevărat?‎ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

A fi in viata inseamna a trai cu minimele necesare si a avea un nivel sedentar de viata.
A trai cu adevarat in seamna sa traiesti din plin si sa ai parte de tot si de toate.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Întreabă o persoană care în fiecare zi cerşeşte pentru a putea rămâne în viaţă şi după întreabă pe cineva care şi-a îndeplinit toate visurile.

O să-ţi răspundă la întrebare.

| Chamberlin a răspuns:

-a fi in viata inseamna a trai normal
-a trai cu adevarat inseamna a se distra in viata

| iubaretulcata a răspuns:

Atrai cu adevarat inseamna ca sti sa iti traiesti viata cu adevarat faci tot cei mai bun pentru tine si ai facut in viata asta ai trait cu adevarat...

Răspuns utilizator avertizat
| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Greu de spus