| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa.:d vreau sa va cer si eu cateva sfaturi.despre batai intre fete.Deci una` din clasa nu ma suporta si tot timpu` are chef sa ma bata tot timpu`. nu stiu ce sa-i mai fac s`o potolesc.in trecut eram cele mai bune prietene.acum suntem dusmance laughing deci am zis sa nu fac nimic sa nu par nesimtita. sa dau in ea sau din astea. i-am sp ca nu sunt genu` care sa se bata.Si a inceout sa injure in mare hal sa ma ameninte ca vine cu nu stiu cine si din astea.nu am mai suportat si am bagat mana in capu ei big grin ia ma tragea de varfurile parului >maa: si eu d radacina rolling on the floor deci va dati seama ca am facut`o de canal.+ ca toata clasa ma incuraja p mine si faceau misto d ea ca a luat bataie de la mine. ea e mai grasa ca mine cu mult. e okkelarista si n`o sufar.happy Si vreau sa ma bat cu ea. spuneti-mi si mie unde sa-i dau s`o doara sau sa se vada urmele.big grin in afara de trasu` e par.ca am parul` lung si daca imi cade parul` o castrEz. mersi:* fundulitSa + vot + c vreti voiibig grin

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic dar daca ai batut-o odata cred ca este de ajuns. Dar de ce a vrut sa va bateti? Daca chiar vrei sa o faci sa o doara fa-o cumva de rusine gasesti defectele, si daca ati fost prietene foarte bune asta inseamna ca sti si foarte multe despre ea.Deci gandestet...Sa si ca indiferenta doare cel mai tare si daca vede ca tu ai spus secretele ei la toata lumea si ca nu iti mai pasa de ea o va durea foarte mult chiar daca nu se arata.ai grija de tinetongue

4 răspunsuri:
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Frte dai o palma peste fata si o potolejtylaughing)
da dai tare nu asa usurel
spargei danuralaughing

daca vrei chiar sa o doara loveshteo emotional rolling eyes asa doare cel mai tare
funda?:Xpuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa : a) o zgarii pe fata cu unghiile; b)o injuri(o faci sa se simta prost moral) c)in caz de vrei s-o doara loveste in: (stomac(ii iei respiratia)), sau s-o levesti undv in zona fetei se invineteste imd. nu merge cu spartu l dintilor, briciaguri ( poti s-o omori si sa faci puscarie), fa ce ti-am propus daca vrei razbunare laughing.

| papusik_3054 a răspuns:

Asa si eu am patit intr-o zi.de la o vreme tot incepea fata respectiva sa comenteze.am lasat-o cat am lasat-o, i-am zis de vb buna sa se calmeze, dar ea nu inceta.si ne-am luat la bataie...si i-am dat in picioare incontinuu, si am tras-o de par[ea are 3 floace in cap].asa ca asta e... daca atat le duce mintea:d

| Xtasy123 a răspuns:

Depinde de tine daca esti mai violenta sau mai pasnica. eu sunt baiat si daca as fi in locul tau as lua-o de par si asi izbio de toti peretii. dar daca tot vrei ceva ia-o de par si trageo in jos eventual o tibie in cap