| Bingoo a întrebat:

Bunaaa tuturor! I-am povestit prietenei mele despre acest site si normal ca vrea si ea sa incercee! Este divortata de 4 ani, a mai avut relatii toate esuate pentru ca nici un alt barbat nu ii accepta copilul, bun de vreo 2 luni a intalnit un barbat cu care a vorbit la telefon 1 luna apoi s-au intalnit, doar ca din ce spune ea acest barbat este mult prea lipicos si stangaci, adica la prima intalnire a avut gesturi iesite din comun sa se puna pe jos sa se rostogoleasca impreuna cu copilul ei iar ea astepta sa stea amandoi sa discute fata in fata ca doi oameni maturi, apoi tipul s-a asezat in pat langa ea si copil si i-a luat in brate spunandu-i ca pentru el este un vis ca ii vine sa planga ca intotdeauna a dorit sa aiba o familie! Aici mi se pare si mie cringe! Dupa faza asta tipul a adormit brusc iar la vreo 5 minute a tras un vânt de toata jena! Buun a doua zi la fel, gesturi imature gen isi da ochii peste cap si se stramba cand vorbeste cu ea cica vrea sa para interesant dar e penibil! Din toata intalnirea asta ea este doar multumita pe partea de sex pentru ca spune ea ca niciodata nu s-a simtit bine pe partea sexuala cu fostii ei in schimb simtea ca ca are un barbat matur langa ea! Deci concluzia tip bun la pat care o face sa se simta bine in schimb comportamentul lui o tine la distanta! Sfaturi, sugestii asteptam cu nerabdare! Pupici tuturor

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, e ca intr-un film slab - ea cu copil din fosta relație, el ușor dezaxat dar i-o trage bine!

suntem curioși cum continuă idila - să ne ții la curent

| Bingoo explică (pentru sierra1):

Ma amuza si pe mine?, dar na, vrea sa stie si parerea altora, ca ea nu stie ce sa faca iar eu nu sunt in masura sa ii dau un sfat plauzibil si corect?

| sierra1 a răspuns (pentru Bingoo):

Nu e loc de sfaturi aici. Doar cei in cauză cântăresc situația și acționează corect

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ar trebui sa se gandeasca ca... la un moment dat, ea nu o sa mai poata da faca asta (partea cu sexul) si atunci... cu ce o sa ramana?