| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa. Vreau sa imi cumpar telefon nou, si m-am gandit la Samsung Galaxy Ace. Imi puteti spune ceva pareri, mai ales cei care il au? :*

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

-are 2 carcase (1 alba si una neagra )si o pui paia care-ti place, bateria tine foarte mult anume Timp stand-by:640 h (2G) / 420 h (3G) si Timp convorbire:11 h (2G) / 6 h 30 min (3G)
Desigur mai are si:
- TouchWiz v3.0 UI
- Controale sensibile la atingere
- Swipe
- Senzor Accelerometru
- MP4/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+ player
- Organizator
- Editor Documente
- Editor Imagini
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa
- Reportofon/Apelare vocala
- Introducere Text Predictiva
Camera: 5 MP, 2592x1944 pixeli, autofocus, geo-tagging si are si blitz cu led e suuuuper telefonul
AAA si uite aici un rewyew in romana si pretul (pretului i se adauga TVA si taxa verde!) transportul este 18 lei oriunde in tara si iti vine in maxim 24 de ore si telefonul e nou sigilat, original tot tot tot!: http://samsung.yourphone.ro/......White.html

2 răspunsuri:
| Ellie325 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Ace Plus si sunt foarte multumita de el. Este foarte subtire si foarte usor de manevrat, plus ca este Samsung si are o calitate foarte buna. Pozele ies super si navighez foarte repede pe net. Il recomand!

| Ramona000 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s 2 si e ff bun dar si Samsung galaxy ace este bun