| Annn17171 a întrebat:

Bunaaaaa! Acum doi ani ma prosteam pe aplicatiile cu prankuri de pe Facebook si am cam facut-o lata! Am facut ceva acolo. Gen o stire falsa despre mine si s-a postat pe google, cand imi tastez numele site-ul apare primul. Imi e tare rusine pentru ca multi m-au intrebat de stirea aia...
Cum as putea sa sterg prankul? Va rog mult, spuneti-mi, au inceput sa stie deja foarte multe persoane si imi e frica ca se va raspandi zvonul, chiar imi e rusine, sincer. Cum as putea sa sterg site-ul alaa?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa iti schimbi numele.

| deeeaqq a răspuns:

Vreau și eu linkul

| ibaal a răspuns:

N-ai ce sa ii mai faci... odata ajuns pe google, ramane pe googlelaughing
Ai putea sa le scrii astora la google, poate vor sa stearga (ma indoiesc)
P.S. Acum spune si tu cum cautam stirea aiarolling on the floor