| Ale_Alexandra_2000_gBHA a întrebat:

Bunaaaaaa! Vreau sa incep un vlog si am idei de episoade dar vreau sa fac si multe, multe, multe challenge-uri dar nu prea stiu care... Aveti idei? big grin

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc...te-ai inspirat dupa #Bianca Adam a.k.a. Tequila?! Daca incepi un vlog vino cu ceva nou, ceva ce nu se mai face, cel putin la noi in Romania... farse, challenge-uri sunt fumate deja. Ceva inedit este cu ce a venit #Noaptea Tarziu, gandeste-te.

1 răspuns:
| DaianaAlessandra a răspuns:

Pai...fa un challange nou.: de ex. unul cu : trebuie sa scrii ceva cu ochii inchisi apoi colegu tau trebuie sa ghiceasca. daca nu intelege si nu citeste ii spargi un ou in cap si sta asa pana ghiceste dublu.
sau: challange in parc:faci pariu cu un prieten pe o intrebare: de ex: in ce secol suntem? si intrebare. oamenii. daca vreo trei oameni nu stiu atunci va duceti acasa si iei geata si oua si i le bagi in pantaloni
sper ca te'am ajutat
fundita?