| LuizaaxD a întrebat:

Bune mi-am luat cartela frog up si am activat axtraoptiunea frog enjoy si vreau sa activez web'n'walk am trimis sms pentru setari dar imi spune ca nu poate fi configurat automat. eu am un telefon Nokia 6303i classic. Ma puteti ajuta si pe mine? va rog frumos [ dau funda]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sunat si am vorbit cu un operator de la ei si mi-a trimis setarile pe Email. Asa a ziz si la mine ca poate nu o sa mearga dar merge.