| Doarunaltutilizator a întrebat:

Bunica mea are un caine(fata-5ani)hybrid,mai exact tatăl era caucazian și mama ei carpatin,nu a făcut pui,înainte era mai jucăușa cu cei pe care ii știa,alerga mult,latra mai des dar de prin primăvara asta,mai exact cam după paste a început sa aibă burta umflata,abia mai merge,latră mai rar,nu mai mănâncă ca înainte, are o problema cu ficatul, cât timp mai are de trăit? Cica nu prea se mai poate face ceva

1 răspuns:
| Blueberry8 a răspuns:

Pai nu prea avem de unde sa stim cat mai are de trait. Poate fi o zi, o saptamana, o luna sau mai multe luni.E ca si la om.