| Cris06 a întrebat:

Bunna! Am ascuns un fisier video din greseala si acum nu il mai gasesc... cum il gasesc (eu am windows7 si laptop-ul in romana, va rog daca puteti sa-mi dati in romana explicatia) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kalibra21 a răspuns:

Cum adica l-ai ascuns? ai bifat din proprietati la acel video Hidden? daca e asa e foarte simplu.Deschizi My computer si vezi sus la bara de optiuni, la Organize (Organizeaza) sper ca traduc cum trebuie la mine e in engleza. apoi selectezi Folder and search options (Folder si optiuni de cautare), iti va aparea o fereastra si vei selecta sus din coltul ferestrei unde ai 3 taguri sa le zicem : General, View, Search.da click pe View si cauta mai jos unde vezi ca scrie Hidden files and folders (Fisiere ascunse si foldere) ai doua optiuni exact sub (cea in care nu poti vedea fisierele ascunse sau folderele si cea unde le poti vedea. tu trebuie sa bifezi sa le poti vedea.Asta este tot, sper ca te-am ajutat ar trebui sa te descurci chiar daca nu am tradus exact.Baftawinking

| Cris06 explică (pentru kalibra21):

Am reusit, multumesc!

1 răspuns: