| DdDiX a întrebat:

Bunu TPU!:*
Am o mica problema cu conectarea la calculator a telefonului: chiar acum voiam sa scot pozele din telefon in calculator, iar cand dau sa conectez telefonul imi spune ca acesta este conectat; mentionez ca atunci cand era conectat eu nu puteam intra in fisierele mele in telefon la poze sua la muzica ( ca la orice alt telefon).

Daca ati stii care este cauza ( macar o mica explicatie) mi-ati fi de mare ajutor! funda si voturi.big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu face exat la fel.Eu inchid telefonul de tot si il deschid, sau scot USB-ul din calculator si il bag din nou. uneori repet operatiunile de mai multe ori pana se face contactul. Apropo ce telefon ai? LG cumva?

| DdDiX explică (pentru anonim_4396):

Samsung. Si chiar imi pare rau pentru tine, dar problema am rezolvat-o si nu iti pot da doar vot.winking