| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Ce locuri super tari stiti in Bucuresti pentru fete din a a 7 a? Cum e in Unirii sau Universitate?

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Sunt f aglomerate. La ce te referi cand zici "locuri super tari"? Du-te mai bine in Herastrau sau Carol.Sunt cele mai frumoase parcuri:X Unirii nu este nici pe departe super tare. Decat pentru haine, cumparaturi ...Sau poti merge in Mall-uri, recomand Mall Vitan :X Deci ti-am zis, nu am inteles prea bine la ce te-ai referit. Eu m-am referit la distractie big grin. Sincer, n-are rost sa pierzi timpu' in Unirii, in aglomeratie, rromi care pot sa fure oricand, cocalari care sa te ia la misto la primul' pas...Deh,punctul meu de vedere. Pupici. DIstractie placuta >big grin