| domnitaRalu a întrebat:

Buuun, deci daca exista sa zicem extraterestrii, si acele OZN-uri sunt reale, cum de nu ne fac vreun rau, sa ne atace, etc?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu exista Ozn-uri/ extraterestrii, nu s-au descoperit inca.

| BlackRose03 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Ummm...Vrei dovada? Universul e infinit. Daca asta nu e destul, atunci n-are rost sa dau alte explicatii.
In 2013 a fost demonstrat faptul ca sunt 95% sanse sa existe viata extratetestra.
Daca nu a fost confirmata existenta lor nu inseamna ca nu exista.
Dovezi sunt, multe.
"Nu exista extraterestrii...ca nu s-au descoperit inca".
Este unul dintre cele mai retarde lucruri pe care le-am citit in ultimul timp, fara suparare.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Pentru ca ne chinuim noi singuri. Crezi ca avem nevoie de ajutor? Stim cum sa ne sabotam fara prea mult ajutor.