| lollyd a întrebat:

BVuna TPU. Daca vreau sa comand ceva de pe un site din America...(amazon.com) ok nu stiu daca e din america dar e din strainatate.Cat ma va costa taxa de transport si cum imi voi primi coletul ca eu habar nu am. Fundaa

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Amazon.com e american, amazon.co.uk e britanic, ca sa stii.
Cat despre livrare si taxe de livrare: asta scrie la fiecare articol in parte. Vezi unde da detalii despre "shipping" la fiecare articol de care esti interesata. Iar durata, depinde de unde comanzi, si ce optiune alegi pentru a primi produsul.