| Joker3134 a întrebat:

Ca pompier, politist, jandarm, militar in timpul scolii nu a fost niciodată un caz in care au fost accidentați? Adica sunt meserii periculoase care necesita pregătire, gen in armata n-a fost niciodată o faza cand sa scape o grenada pe jos din mana sau cu arma?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu realizezi că ai pus aceeași întrebare într-o formă sau alta de peste 200 de ori? Și că genul ăsta de comportament sugerează niște probleme nu tocmai compatibile cu o meserie în care ai acces la armament?

Răspuns utilizator avertizat