| brokxy a întrebat:

Ca prim loc de munca e Mc Donalds ok? Ce credeti? Nu am experienta logic si nici calificare in ceva doar diploma de bac.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, la program full poate sa fie si 1800 parca.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te bagi unde crezi ca faci fata insista cu cv

| RAY a răspuns:

Este foarte ok, ai dat interviu?

| brokxy explică (pentru RAY):

Nu inca

| RAY a răspuns (pentru brokxy):

Ce astepti vezi prima oara daca te ia

| brokxy explică (pentru RAY):

E ok ma ia am experienta in prajit cartofi sa mor daca nu le zic asta rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru brokxy):

Asta o face si nepotica mea de 3 ani nu e ceva greu

| brokxy explică (pentru RAY):

-_-

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok pentru... a face niste banuti da. Dar pentru a progresa ulterior... nu prea.
Nu ai intrebat nimic legat de ultima parte, deci nu o sa te enervez si aburesc cu prostiile mele legate despre "a progresa" big grin.

Deci uita ce am scris, da, este ok pentru inceput, numai ca o sa fii mereu in graba si poate si stresata de toate tipurile de oameni care apar.

| brokxy explică (pentru DoarBogdan):

Nu ca nu am eu nevoie de experienta mie daca imi da bani e bine. Vreau sa strang niste bani. Nu sti cam cat e primul salariu la tipurile astea de fast food? Mare banuiesc ca nu e dar trece de 900 ron?

| brokxy explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc

| DoarBogdan a răspuns (pentru brokxy):

Oricand!

| DoarBogdan a răspuns (pentru brokxy):

Da, la program full poate sa fie si 1800 parca.

| Celcestietot a răspuns:

Este bine. Orice are un început. Încearcă să începi cu ceva ușor eventual și mai apoi vezi tu daca te îndrepți către ceva mai dificil sau nu.