| mereverzi a întrebat:

Ca toata lumea si eu am un prenume sau in cazu' meu doua.Cine mi le spune primul(prima) si corecte primeste o fundita.

Răspuns Câştigător
| cățelușa56 a răspuns:

Dina Andreea

6 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Nu suntem Mama Omida, ca sa iti ghicim tie prenumele. Sunt foarte multe nume!

| mereverzi explică (pentru EuILSustinePeCristi202):

Da' nu v.am pus ceva imposibil si raspunsu' vi.l dadusem asa ca nu face atata caz mai intai ar fi trebuit sa te uiti cine a pus intrebarea iar apoi ar fi trebuit sa raspunzi si presupun ca si corect.

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru mereverzi):

Ghicitorile si postarile triviale sunt interzise pe site! Du-te la T/A! Pe tine chiar te cheama Dina?

| mereverzi explică (pentru EuILSustinePeCristi202):

Da mi se mai spune asa si sunt invatata de obicei mi se spune andreea(dina aldoilea prenume deci nu e chiar asa de important numele)

| ThePark a răspuns:

Diana Andreea e bun?

| Flowerz a răspuns:

Diandra