| GabrielICG a întrebat:

Călătoria in timp posibila?

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Doar în "The Flash" :X
http://www.imdb.com/title/tt3107288/

| PedoBarbie a răspuns:

Sper să nu fie posibilă pentru că nu îmi place ca să se călătorească în timp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este posibil, si nici nu va fi.

| Morrígu a răspuns:

Posibilă doar teoretic.
Călătoria în timp înseamnă de fapt o călătorie în cea de-a patra dimensiune a spaţiului. Stephen Hawking, crede că la un moment dat călătoria în timp va fi posibilă. Legile fizicii stabilesc o viteză limită, dincolo de care nu se poate accelera (viteza luminii). Pentru a călători în timp viteza luminii nu trebuie neapărat depăşită, este suficient să poată atinge o viteză apropiată.

| tiranul a răspuns:

Inca nu poate in viitor.