| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Cam cat costa un MacBook de preferat alb?big grin A avut cineva? E bun?big grin Imi >recomandati?:

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Peste 3600 ron. Nu am avut. Găseşti laptopuri la aceaşi configuraţie sau chiar mai bună mai ieftine. Dacă nu ai ce face cu banii sau firma contează atât de mult pentru tine cumpără-ţi.
http://price.ro/rezultate~macbook~page-1.html

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!
Găseşti multe laptopuri până în 2000 lei, dar nu au o configuraţie foarte bună. Dacă îl foloseşti numai pentru net şi office merge şi un "netbook", un laptop cu diagonala mică. E cam până în 1500 ron.

| ☻☆Diana☆☻ explică:

Doamneeeeee! Peste 3600? :O OMG pentru asta trebuie sa ling si podelelelaughing
Vreau un laptop, nu mai conteaza culoarea, de preferat micut, sau cum o fi care o fi mai bun ca mi s-a stricat cel vechiangry

| ☻☆Diana☆☻ explică:

A da, preturi de maxim 2000 leihee hee

| simifoxy a răspuns:

Eu am macbook si mi-asi fi dorit sa nu il fi cumparat. m-a costat 1300€ in spania. nu e pentru bani ci pentru ca nu poti sa ai ce program vrei decat cu bani. pentru macbook nu e aproape nimic pe gratis pe net. in rest e ffff bun si doar atat