| MareleBigBang a întrebat:

Cam pe la ce varsta nu mai trebuie sa fii virgin? Coi nu ati mai fost la 19 sau?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Regulile ti le stabilesti tu, nu iti face altul planul in viata.

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu am fost crescuta in spirit crestin si bineinteles ca doar dupa casnicie nu am fost.M-am maritat la 27 dar nu am pierdut nimic ca nu am intrat in legaturi fara viitor inainte de casnicie.

| Justme79 a răspuns:

Buna in funcție de tine depinde când anume îți dorești tu nu este vorba de vârstă dar părerea mea cu, cât mai târziu cu atât mai bine happy