| Pusycat a întrebat:

Cam de la ce varsta credeti ca pot fi luati pui de catel (caniche) de la mama?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La nicio vârstă.

| Pusycat explică (pentru NOname):

Inutil.Complet inutil

| NOname a răspuns (pentru Pusycat):

Da, că mă stresam "cum să cred în aşa fel ca să-i fiu utilă lui Pusycat?".

| Pusycat explică (pentru NOname):

Te-as ruga sa ma lasi in pace daca ai chef sa dai raspunsuri asa, doar ca se te afli in treaba.

| NOname a răspuns (pentru Pusycat):

- Cam de la ce varsta credeti ca e ok sa despartiti copii de parinti?
- La nicio vârstă.
- Inutil.Complet inutil
- Ce treabă are utilitatea cu o părere personală, pe care ne-ai cerut-o?
- Te-as ruga sa ma lasi in pace daca ai chef sa dai raspunsuri asa, doar ca se te afli in treaba.
- straight face ...makes sense.