| anonim_4396 a întrebat:

Cam în cât timp se duce o mușcatură de gât?laughing

2 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Depinde de muscatura, daca este o muscatura ca lumea... Dureaza vreo 2-3 zile poate si mai mult.
Dar stiu o metode ca sa scapi de ea in cateva ore, dar tin sa te anunt ca sunt putin cam dureroase.
1. O moneda, de preferat 50 bani si pune moneda/monedele la congelator, dupa ce s-au facut reci, intinde usor pielea/muscatura fii atent ca o sa te doara putin sau tine moneda pe muscatura, dar prima varianta este mai ok. Vezi ce faci, cauta si pe net.

| Issabelle6789 a răspuns:

Cel mai bine? se ascunde cu fond de ten?