| sabilopod a întrebat:

Cand a fost ultima data cand ai ascultat muzica clasica fiindca asa ai avut chef?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Muzica din anii 80 - 90 m80radio.com aia da se merita auzita.

caramela
| caramela a răspuns:

Niciodatahee hee

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @sabilopod!
Ascult când și când muzică clasică pentru că liniștește psihicul. Nu pot asculta Bach uneori, ma deprimă. Poți citi despre meloterapie articolul acesta http://www.eva.ro/......-3406.html
Nu e musai să aplici ce scrie acolo, dar e bine de știut că există și asemenea tehnici de relaxare.
O zi cu zâmbet să ai!

| AG a răspuns:

Saptamana trecuta...cred...sau, acum cateva zile. Ascult foarte des, mi se pare relaxanta, interesanta.

| andreiboss31 a răspuns:

Chiar astazi, la pranz.