| QueenOfLeon a întrebat:

Cand a fost ultima data cand ai incercat ceva nou? Cum te-ai simtit?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Saptamana trecuta o schimbare de look.
Am fost si m-am tuns altfel, si mi-am schimbat hainele.Cum m-am simtit? Deocamdata bine, sper sa nu ma plictisesc iar.

| SilentRain a răspuns:

Recent
Aiurea, detest sa ies din zona mea de confort

| LPCTSTR a răspuns:

Acum trei zile: am adoptat o pisicuţă, eu, cel care iubesc câinii; la acest moment pisica trăieşte regeşte.

| GoldenZenith a răspuns:

Azi. Am incercat sa mananc ciocolata alba.
I ll never make the same mistake again sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi, o pasta de dinti care are gust de orbit roz. Scarbita. laughing

| EcceHomo a răspuns:

Ieri,am schimbat ginecologul.Acum e bărbat.big grin
Jenată.

| kiatres56 a răspuns:

A fost the best feeeling ever, ceva nou te face sa te simti un om nou