| RAY a întrebat:

Cand ai fost fericit ultima oara? pe ce motiv?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Azi-dimineata. M-am trezit vie si sănătoasă, sufletul meu pereche dormea alaturi, mi-a mormait prin somn "sa ai o zi buna, iubito", deci era si el bine.

| RAY explică (pentru Brigaela):

Ce romantic, bucuria de a trai sta in iubirea fata de persoana iubita

56 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Aseară

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Cu ce ocazie roscato?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Am avut o seara incendiară uh

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Wow

| 4b a răspuns:

Prieteni, grozavi prieteni...cu alte cuvinte, este mai bine sa mananci Bounty cu cei mai buni prieteni, decat sa mananci broccoli singur laughing)

| RAY explică (pentru 4b):

Imi pare bine sa te revad pe TPU

| 4b a răspuns (pentru RAY):

Mda...n-am murit incawinking

| RAY explică (pentru 4b):

Scuze pentru atunci, ce pot spune

| darkhell217 a răspuns:

Uneori am impresia ca nu am mai fost de multa vreme, ca si cum nici nu mai stiu cand a fost asta

| RAY explică:

Termina cu jignirile in loc sa ajutati useri voi va certati pe TPU., gata cu cearta asta aiurita, TPU inseamna a ajuta nu a jigni

| Freya1 a răspuns:

Azi dimineata cand am primit un mesaj frumos:
"Te iubesc si sper sa ai o zi la fel de frumoasa ca si tine printesa mea.Sa sti ca o sa lupt din rasputeri sa ne putem implini visul.
Mai este putin si vei fi in bratele mele zilnic si voi fi cel mai fericit din lume ca te am aproape si ca te iubesc......etc"

| RAY explică (pentru Freya1):

Ce frumos naty

| RAY explică (pentru Freya1):

Mie ca mi-a venit laptopul in sf de la Bucuresti dupa 13 zile

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Bleeeah
Mă despărțeam imediat de la așa mesaj.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt mai romantica si imi place sa mi se spuna cuvinte frumoase am 22 de ani nu 15 sa ma serveasca cu o guma de mestecat plus de asta daca nu sti ce vis avem si prin cate am trecut nu ai cum sa intelegi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Tocmai pentru ca ai 22, nu 15 laughing.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai nefolositor si eronat pentru ca am spus cum sunt eu pe bune? Crezi ca sti mai bine manifestarile mele decat mine.Da am 22 si prefer ca baiatu sa imi faca o declaratie de dragoste si niste cuvinte frumoase mai ales acum cand trec prin niste perioade mai grele dar cred ca tu te plictisesti si nu stiai cum sa te bagi in seama cu cineva

| Freya1 a răspuns:

Fiecare intelege romantismul cum vrea si mie mi se pare ca sunt vorbe romantice daca tie nu iti convine sau nu ti se pare sa iti fie de bine nu te-a intrebat nimeni sincer.
Si care este problema ta cu poza mea de profil ca nu inteleg eu ti-am zis ceva ca tu te uiti prea mult la desene animate? Puneti si tu una daca esti mai "lucrata" si vrei sa te lauzi ca asa e usor sa spui de altul ca este urat si sa ne ascundem in spatele desenelor animate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Dar eu nu am nevoie sa demonstrez nimic nimanui, asa ca n am de ce sa pun poza in costum de baie.

| Freya1 a răspuns:

Avand in vedere ca te iei de altul si il jignesti ar trebui sa demonstrezi ca tu esti perfecta si iti permiti.Nu vad care este prolema ta si de ce te uiti la poza mea sau imi raspunzi la comentarii.Credca nici la intrebari nu ti-am raspuns si nici nu m-am pus sa te jignesc ca observ ca sa strigi ca nu stiu cine jigneste si spune lucruri urate sti sa te plangi dar sa iti asculti propriu sfat nu sti si te bagi aiuea in seama fara sa iti zic du-te mai in colo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

De ce sa demonstrez daca nu vreau si nu cer asta?

"Nu vad care este prolema ta si de ce te uiti la poza mea sau imi raspunzi la comentarii."tu le postezi, iar din nefericire le mai vad si eu. trebuie sa ti asumi ceea ce faci.

"Cred ca nici la intrebari nu ti-am raspuns si nici nu m-am pus sa te jignesc ca observ ca sa strigi ca nu stiu cine jigneste si spune lucruri urate sti sa te plangi dar sa iti asculti propriu sfat nu sti si te bagi aiuea in seama fara sa iti zic du-te mai in colo" prima si prima data invata sa scrii.
2, eu nu ma dau cineva anume, ca sa fiu model pentru altii cum face donna, clar?
si 3, cum te am jignit?

a propos, bagat aiurea in seama nu exista, ca altfel n ar mai fi existat "raspunde" in dreptul fiecarui raspuns.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca sti sa te iei de aspectul fizic al altei persoane in timp ce tu te ascunzi in spatele unui desen animat.Imi asum ce fac si imi asumam daca aveai de ce sa comentezi la comentariul meu care nu vad cu ce te-a deranjat pe tine...
Nu imi pasa de donna si de ce face ea dar daca si tu te iei de useri aiurea nici tu nu esti mai presus.
A te baga in seama unde nu ai de ce sa te bagi inseamna lipsa de bun simt.Una este sa ma cunosti si sa iti permiti sa faci glume cu mine, alta este sa consideri ca mai trebuie completat ceva la ce am spus sau sa modifici ceva si alta este sa spun eu un moment care m-a facut fericita acum si tu sa te trezesti comentand cu bleeeh.Ti se pare ca te priveste sau era necesar sa ma acuzi de ca imi trimite prietenul un mesaj ca nu inteleg

| RAY explică (pentru Freya1):

Si tu naty sa numai te certi, te a jignit exista admin simplu, ajutati useri nu va certati.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Dap.

| Freya1 a răspuns:

Si nu poti sa tii pentru tine daca ti se pare plictisitor si gretos faptul ca doi oameni se iubesc si ajuta? Daca nu sti despre ce e vorba nu stiu de ce intervi lasane pe noi in gretosenia noastra.
A da si eu traiesc real nu doar virtual deci asa ca bucuriile mele esentiale se rezuma la realitate ca am o viata

| Freya1 a răspuns:

Am o viata reala spre deosebire de tine care nici macar nu sti ce este iubirea si e trist sincer.Nu cred ca este problema ta sa imi spui mie cand ne despartim si daca.Am avut o relatie de 8 ani si stiu cand, daca si cum se termina o relatie iar daca eu vreau sa impartasesc cu Ray lucruri despre actuala mea relatie nu stiu ce te freaca pe tine sincer.Ce nu pricepi e ca este intrebarea omului nu a ta si comentariul tau nu isi are rostul.Si o sa vezi curand ce spun

| minrest a răspuns:

Cand ai calatorit tu calare pe un unicorn, am fost si eu fericit. Unicornul si fericirea sunt la fel de reale.

| GoldenZenith a răspuns:

Acum 10 minute.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ti a venit si mi e mi-a venit sunt happy ma pot juca gta 5 acum

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu a venit încă. sad

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Atunci de ce ai fost fericita?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Am mâncat niste tarte super bune cu fructe day dreaming

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu esti deja dulce sys o sa dai in diabet

| syd2 a răspuns:

Cand am aflat ca exista o sansa submicroscopica de a ma transforma in copia lui Gobseck din Honore de Balzac, de a fi demiurgul suprem al societatii, de a fi deasupra muritorilor, ei venind la mine ca la biserica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi dimineata cand mi-a dat curierul mesaj ca-mi vrea banii. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De cand vb cu mine fiecare clipa e un moment de fericire a

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate pentru tine.Pentru mine sigur nu e.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Las draga mea macar unul dintre noi doi este fericit

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda.Am sa ma consolez cu asta.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E si asta un inceput bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NEver!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa-mi provoc fericirea din orice nimic. Cate odata, da, ma mai si plictisesc de acest lucru in sens ca ma enervez foarte usor, repede dar consider ca o fac pentru ca trebuie sa clarific anumite lucruri nu ca sa scap de plictiseala. happy

| BIoody a răspuns:

Acum 1 sapt cred sau cateva zile, cand eram cu iubita in pat si mi-a sugea big grin serios are 15

| leapșa a răspuns:

Ieri, am luat permisul.
Da, vreau sa fac PUBLICA informatia, sa stie toata lumea laughing) hah

| RAY explică (pentru leapșa):

Bravo

| Freya1 a răspuns (pentru leapșa):

Da vezi ca sunt persoane pe aici care considera ca trebuie sa vorbesti doar despre bucuriile virtuale si o sa i se para gretos ca ai luat permisulwinking

| leapșa a răspuns (pentru RAY):

Multumesc!

| Volsvagan70 a răspuns:

Cam de luni pana in prezent ca am luat 10 la chimie.

| Supicadepui a răspuns:

Sunt fericita chiar acum. Motiv? Am o viata minunata! happy

| Punyaso a răspuns:

Ieri, când am mers la şcoală şi după ce am ieşit de la şcoală ne-am dus toţi să ne jucăm baschet la un teren special. A fost foarte frumos! Îţi urez şi ţie clipe de fericire!

| RAY explică (pentru Punyaso):

Ce frumos, mai rar sa aud scoala si fericire intr o propozitie