Abh
| Abh a întrebat:

Cand ai intins ultima oara o mana de ajutor cuiva si la ce?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Nu am atatea maini cate as putea da happy. Vorbind serios cred ca sunt,, mama ranitilor" deoarece vin colegii de servici la mine de cate ori au nevoie de ceva si stiu ca daca pot ii ajut. Ma bucur ca am reusit sa ii insuflu si copilului meu acest lucru.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ieri unei colege pentru a se ridica de josbig grin.

| Ramonaaaa a răspuns:

Ieri i'am dat caietul de franceza unei colege ca sa invete pentru astazibig grin.

Stefan
| Stefan a răspuns:

În zona in care locuiesc, din neglijenta a luat foc o casa, omul nu mai avea un acoperis deasupra capului, este sarac si fara ajutor. I-am donat o anumita suma de bani pentru a isi reconstrui casa avariata.

| gabriela a răspuns:

Acum un minut... aici pe TPU, am ajutat cum ajut zilnic cat pot de multi tineri, persoane cu probleme!

| madalicious a răspuns:

Vineri adica ieri, la niste teme. Ca ramasese in urma cu ce dictase profesoara. happy

| Silviu591 a răspuns:

Pai.cuiva strain.am ridicat un betiv dp strada sa nu-l calce vreo masina si am sunat la ambulanta sa vina sa-l ridice ca a cazut si s`a lovit cu capul de asfalt

| gangstarap a răspuns:

Ma eu le-am dat numai picoare...
in gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai pus pe ganduri. De cand n-am mai facut o fapta buna! Imi amintesc ca acum cateva zile o prietena avea nevoie de ajutor la desenat, si i-am pictat si eu un balon. Am vrut sa-i fac mai multe, dar mi-a zis ca-mi da cu pensula in cap laughing.