| anonim_4396 a întrebat:

Când ai simțit ultima dată că ai uitat să respiri?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cand am iesit, intr-o seara a verii trecute, din casa, aparuse pe deal o luna portocalie si mare atat de aproape incat parea ca, daca intind mana pot s-o ating, si atat de frumoasa incat mi-a taiat respiratia.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destul de des. Din cauza inimii.Doctorul imi tot recomanda sa ma indragostesc ca sa bata mai tarephbbbbt

| Flav a răspuns:

Acum o saptamana, cand am ramas fara bere la meci. TEROARE.

| Roby67 a răspuns:

@Flav, daca ti se mai intampla asa ceva atunci treci pe la mine, am si oxigen si bere happy

| anOnimăăăă a răspuns:

Nu mi s`a intamplat pana acum sa uit sa respir happy.

| jump a răspuns:

In urma cu 29 de zile, la inmormantarea tatalui meu. tu?

| DamnedShadow a răspuns:

Respiratia este un reflex involuntar, asa ca nu se poate uita asa ceva. O faci pur si simplu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@LadyLuck²³: Am utilizat sensul conotativ, m-am referit la o emoție puternică.