| Mario1994 a întrebat:

Când ajunge euro mai ieftin?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca se va ieftini cu mai mult de 1 ron vreodata, Romania nu are economie de piata, inflatia e mare, plus are si datori mari, nu vezi ca totul e capital strain, asta inseamna ca esti praf, nu ai nici o baza, adica tu nu ai o siguranta ca o sa aiba bani sa iti plateasca pensia

| Dorotheea21 a răspuns:

Cand o sa avem un guvern stabil.
Deocamdata Iohannis vrea altceva si avem un prim ministru interimar, un prim ministru desemnat, si un infectat cu corona iar euro este sensibil la prostie. Unde o gaseste, se scumpeste. happy

| BogdanM275 a răspuns:

În momentul când românia va avea un guvern stabil, și o creștere economică "sănătoasă".

| RAY a răspuns (pentru BogdanM275):

Din ce sa rezulte o crestere economica? poate de paste cand se va cumpara multa mancare in rest multe fabrici, firme se muta in maroc

| RaAlexandra a răspuns:

La cum arata situatia de fata..nu se va ieftini in perioada urmatoare