| SerbanD a întrebat:

Cand am iesit sa fumez, am vazut o lumina galbena pe cer care se misca, un avion normal nu emite asa lumina, ca o faclie care o vezi de la 20 de metri, pe urma dupa 3 4 min s-a facut albastra, a 2a lumina (de la al 2 lea avion) a stat 1 minut aprinsa si pe urma s-a stins, si respectivul avion sau ce o fi avea culoare neagra, din cate stiu avioanele de pasageri au o lumina intermitenta si cate odata rosie dar in nici un caz ca cele precizate mai sus

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Cand ai vazut?

| Andrei7520152 a răspuns:

Statia spatiala a trecut deasupra Romaniei acum circa 30 de minute. S-a schimbat la culoare cand a intrat in umbra pamantului.
http://iss.astroviewer.net/

| Green66 a răspuns:

Spune-mi repede ce ai fumat că vreau și eubig grin

| VladyXR a răspuns:

Halucinatii de la fumatrolling on the floor

| gocops a răspuns:

Era un lampion