| hilojnfsd a întrebat:

Cand apare Plants vs Zombies 2?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Plants Vs Zombies 2 Full
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=3OW9EF07

1.decomprima jocul
2.instaleaza jocul dar nu il pornii!-->nu incepi jocul->repet!
3. porneste Crack-ul
Uite si un video aici: http://youtu.be/Lh-QHHAd5RM

Bafta!

| Altair23 a răspuns:

Am vazut pe un site ca cica oe 2 august dar a trecut de mult
Plants vs zombie este un joc marfa si am auzit tot pe site-ul ala ca a avut succes si are pentrru toate platformele

| mitzaETS a răspuns:

Cu parere de rau, iti spun ca Plants Vs Zombies 2 nu a aparut.
Intelesesem ceva de 2 August 2010.
Dar a trecut de mult Aceasta Data.
Cu totii asteptam cu nerabdare aparitia jocului "minune".

Si vreau sa ii spun lui neluL ca acel link este de la prima versiune!
HF!

| adyboss32 a răspuns:

Am citit pe un sait ca in vara asta pe 24 iulie trebuie sa apara

| andreistalker a răspuns:

Am auzit ca acum in primavara lu 2013

| hilojnfsd explică:

Asta nu-i versiunea 2.