| andylarkine2009 a întrebat:

Cand apare programul Conquiztador killer v.4 facut de totti?

8 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

De ce iti trebuie neaparat un hack? fara el nu te descurci? in fine la unele intrebari recunosc ca pui si la bulan dar marea majoritate sunt de cultura generala

| ProAlecks a răspuns:

In primul rand, daca vrei hack la conquiztador, nu poti sa il downloadezi de pe calculator. Nici la magazine nu se gasesc. Ce solutie mai ramane? Daca tu nu esti hacker si nici nu ai un prieten hacker cauta undeva pe twitter sau pe mess. Dar in loc sa cauti ca disperatul pe computer, mai bine citeste o cartewinking. Sper ca am putut sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te contrazic eu am cheatul v1 si v2 si l-am luat de pe pc merge foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde eu programul asta de intebari la conQUIZtador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde eu programul asta de intebari la conQUIZtador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut versiunea 1 si 2 dar nu mergea dati-mi si mie o versiune care sa mearge sigur va rog