| Bubbleee a întrebat:

Cand apare revista: bravo, bravo girl, popcorn?big grin
funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ScarryD a răspuns:

=.` Bravo si BVG apar o data la doua saptamana.Iar Popcorn apare o data pe luna.big grin

3 răspunsuri:
| Jennny a răspuns:

Hmmthinking
eu situ doar de bravo ca luna asta a aparut pe 2, mai apare pe 16 si apoi pe 30 big grin in orice caz e bilunarabatting eyelashes
de restulthinking

| Dizz a răspuns:

Revista"Bravo girl" apare de 2 ori pe luna odata cu revista "Bravo" ( marti ), iar revista "Popcorn" o data pe luna, nu stiu sa iti zic ziua... Depinde de unde o iei :*.

| filipila a răspuns:

Bravo,bravo girl de doua ori pe luna iar popcorn pe la sfarsitul lunilor